browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zdravotní obuv JOKKER

logo1

Představujeme Vám ručně šitou zdravotní a pracovní koženou obuv od slovenského výrobce V.H.Dizajn, který se výrobou zabývá od r. 2005. Dříve se věnoval produkci vycházkové obuvi.

Zdravotní obuv JOKER za příznivou cenu zregeneruje Vaše chodidla nejen v průběhu práce, ale stejně dobře slouží jako relaxační domácí obuv.

Obuv JOKER je vyráběna výhradně z kvalitních kožených materiálů. Ty se používají jak pro vrchní část, tak pro stélku obuvi.votní obuv JOKER za příznivou cenu zregeneruje Vaše chodidla nejen v průběhu práce, ale stejně dobře slouží jako relaxační domácí obuv.

 

Dominantou a největší předností obuvi JOKER – RELAX a CITY je masážní otočná stélka. Je určena pro skupiny lidí silně zatěžují své dolní končetiny a je vynikajícím regenerátorem nášlapné části nohou.

Výčnělky na masážní straně stélky blahodárně působí na akupresurní body chodila, které stimulují orgány celého těla a tím jsou přínosem pro celkové vzpružení organizmu. Vložky v patové části a v části prstových kloubů tlumí nárazy při chůzi a tím chrání Vaši páteř a klouby nohou.

 

V případě pocitu dostatečného prokrvení a zregenerování můžete masážní stélku jednoduše vyměnit – otočit na hladkou, relaxační stranu. To vše během pár  vteřin.

Hladká strana je z hověziny a vykazuje výborné dotykové a mechanické vlastnosti, hlavně odolnost proti oděru

Je prokázáno, že již několikaminutová denní chůze ve zdravotní obuvi JOKER s aktivní masážní stélkou eliminuje bolesti hlavy a zabraňuje pocení chodidel.

 

Obuv JOKER – CLASIC je určená pro střední a starší generaci. Vyznačuje se nízkou hmotností a tím pohodlností při chůzi. Ta je zaručena také pohodlnou klínovou podrážkou s výškou podpadku 4 cm a s anatomickou stélkou FUSSBET z vepřové usně. Tato stélka svou konstrukcí a materiálovým složením působí relaxačně a uvolňuje chodidla při chůzi. Současně tlumí také nárazy, čímž chrání klouby.

Zdravotní obuv Jokker můžete zakoupit v eshopu Kabelky-Deštníky.cz.