browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

ISOTONER

 

Francouzská značka ISOTONER se specializuje na produkci modních doplňků pro vnitří a venkovní využití a klade důraz na jedinečnou kombinaci : pohodlí – kvalita – módní trendy!

ISOTONER po celém světě již řadu let slaví úspěchy se svojí kolekcí módních doplňků. Sbírá zkušenosti a připomínky svých výzkumných jednotek a neustále své produkty inovuje s cílem zlepšit kvalitu a komfort.

Od roku 2010 je možné prostřednictvím naší společnosti tuto exkluzivní značku zakoupit také v České a Slovenské republice a seznámit se tak se zbožím této světově proslulé a módní značky.

Produkty

Deštníky

Domácí obuv

Rukavice

Letní vycházková obuv

Navštivte náš velkoobchod v Praze a budete překvapeni širokou nabídkou vzorů, barev a modelů, které ISOTONER nabízí.

 

Historie a vývoj firmy ISOTONER

Roku 1997 se firma ISOTONER spojila s americkým podnikem Totes, prvním celosvětovým výrobcem deštníků (roku 1970 vyrobili jako první firma skládací deštník). Tak vznikla firma TOTES >> ISOTONER se sídlem v Cincinnati, OHIO.

Nová skupina TOTES >> ISOTONER, která má společné zkušenosti ve vývoji inovativních produktů, pokračuje ve svém rychlém růstu.
V roce 2010 je  ISOTONER nesporným lídrem na francouzském trhu domácí obuvi, rukavic a deštníků. Jeho výrobky jsou prodávány v převážné části Evropy a USA.

– více zde –

 

Inovace

Isotoner využívá všechny své know-how tak, aby byly všechny doplňky praktické, pohodlné a příjemné. Objevte některé z nejnovějších inovací ISOTONER!