browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Velkoobchod


Warning: Use of undefined constant is_admin_b - assumed 'is_admin_b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/20372/jktrade_eu/galanterie/wp-content/themes/adventure-journal/template-twocol_right.php on line 23

V nabídce našeho velkoobchodu pro Vás máme k dispozici hned několik skupin produktů. Snažíme se tak vhodně kombinovat sortiment zboží do specializovaných prodejen. Proto u nás najdete škálu zboží od kabelek, aktovek, a peněženek přes opasky, rukavice či deštníky až po zdravotní koženou nebo letní vycházkovou obuv.

EAST LINE

Německá firma s mnohaletou tradicí byla založena již roku 1890 se specializací v textilním průmyslu. V roce 1990 změnila svůj podnikatelský cíl, pod vedením současného majitele, a od té doby se úspěsně zabývá výrobou kožených kabelek, aktovek a peněženek.

Přáním a cílem firmy je, „aby se taška EAST LINE stala Vaším stálým společníkem“!

Proto je kladen velký důraz na dobré řemeslné zpracovaní a snaha používat množství praktických funkcí a detailů. Aby bylo vyhověho každému vkusu a přání zákazníka, jsou tašky a peněženky vyráběny v široké škále modelů v mnoha různýh barvách.

Spolupráce s tímto německým dodavatelem je velmi kvalitní. Díky tomu jsme schopni Vám poskytnou i doplňkové služby jako vybavení pro vaši prodejnu (stojany/ háčky, přihrádky na peněženky), propagační materiály (bannery), krabičky na peněženky, žádné miminální požadované množství k odběru a další.

Na každou sezónu tj. jaro/léto a podzim/zima jsou připraveny katalogy. Na vyžádání Vám rádi katalog včetně ceníku zašleme. Neváhejte nás kontaktovat!!

1

Francouzská značka ISOTONER, která se specializuje na produkci modních doplňků pro vnitří a venkovní využití, klade důraz na jedinečnou kombinaci : pohodlí – kvalita – módní trendy!

Design těchto výrobků je důležitým základem naší činnosti. Kolekce zboží jsou pravidelně 2x do roka aktualizovány a sledují tak aktuální módní trendy.

ISOTONER po celém světě již řadu let slaví úspěchy se svojí kolekcí módních doplňků. Sbírá zkušenosti a připomínky svých výzkumných jednotek a neustále své produkty inovuje s cílem zlepšit kvalitu a komfort.

Druhou sezónu je možné v České a Slovenské republice nakupovat zboží této světově proslulé a módní značky prostřednictvím naší společnosti, jelikož jsme pro tyto trhy získali výhradní zastoupení.

Navštivte náš velkoobchod v Praze a budete překvapeni širokou nabídkou vzorů, barev a modelů, které ISOTONER nabízí.

VELKOOBCHOD S KOŽENOU GALANTERIÍ

V oblasti koženého zboží se pohybujeme již řadu let. Naši pozornost věnujeme zejména nejnovějším trendům v oblasti módy, účastníme se zahraničních veletrhů a přehlídek, abychom dokázali v naší kolekci obsáhnout vedle klasické řady kožených aktovek a kabelek také „kousky“ podle posledních módních trendů.

Současně velmi dbáme na kvalitu zpracování výrobků a při výběru hlídáme především kvalitní surovinové zdroje, které jsou při výrobě kožených výrobků nejdůležitější.

Naší snahou  je zajistit zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu.

Přijďte si do naší vzorkovny vybrat ze široké nabídky módních i klasických modelů!!

JOKKER

Zdravotní obuv JOKKER

Představujeme Vám ručně šitou zdravotní a pracovní koženou obuv JOKKER, která Vám za příznivou cenu zregeneruje Vaše chodidla nejen v průběhu práce, ale stejně dobře slouží jako relaxační domácí obuv.

Obuv JOKKER je vyráběna výhradně z kvalitních kožených materiálů. Ty se používají jak pro vrchní část, tak pro stélku obuvi.

Dominantou a největší předností kožené obuvi JOKKER – řada RELAX a CITY je masážní otočná stélka. Je určena pro skupiny lidí silně zatěžují své dolní končetiny a je vynikajícím regenerátorem nášlapné části nohou.

Výčnělky na masážní straně stélky blahodárně působí na akupresurní body chodila, které stimulují orgány celého těla a tím jsou přínosem pro celkové vzpružení organizmu. Vložky v patové části a v části prstových kloubů tlumí nárazy při chůzi a tím chrání Vaši páteř a klouby nohou. V případě pocitu dostatečného prokrvení a zregenerování můžete masážní stélku jednoduše vyměnit – otočit na hladkou, relaxační stranu. To vše během pár  vteřin.

Hladká strana je z hověziny a vykazuje výborné dotykové a mechanické vlastnosti, hlavně odolnost proti oděru

Je prokázáno, že již několikaminutová denní chůze ve zdravotní obuvi JOKKER s aktivní masážní stélkou eliminuje bolesti hlavy a zabraňuje pocení chodidel.

JOKKER – SPRÁVNÝ TAH PRO VAŠE NOHY!