browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

O nás

Z dávné historie k současnosti…aneb všechno souvisí se vším.

Firma J.K.Trade s.r.o vznikla v roce 1994 jako velkoobchodní společnost zabývající se výkupem a zpracováním surových kůží všeho druhu především pak hovězích a vepřových. V této činnosti firma pokračuje i v současné době.

Od roku 2005 vyvíjí firma také aktivní činnost v oblasti čalounických, nábytkářských a automobilových usní, přičemž tyto jsou dováženy z různých zemí Evropy, především pak z Itálie. Podařilo se nám na trhu zaujmout pevnou pozici a to díky kvalitě, kterou můžeme našim zákazníkům garantovat, širokému spektru jak kožených tak syntetických materiálů a v neposlední řadě díky bohaté škále barev, které nabízíme.

V průběhu minulých let jsme rozšiřovali svoji působnost i do jiných oblastí, především do dovozu rukavičkářských usní a jejich prodejem tuzemským výrobcům kožených rukavic.

V roce 2005 jsme začali s koženými rukavicemi sami obchodovat. Dováželi jsme materiál ze zahraničí a samotnou výrobu jsme začali zadávat českým odborníkům s mnohaletou tradiční produkcí. Současně jsme zahájili dovoz rukavic v zahraničí vyrobených. Tyto varianty se navzájem stále doplňují a daří se nám tak uspokojit rozličné požadavky našich zákazníků.

Postupem času k této položce přibývaly další výrobky z okruhu kožené galanterie jako např. dámské kabelky, pánské tašky peněženky, opasky…, čímž se podařilo vybudovat solidní a širokou nabídku zboží pro maloobchodní prodejní síť. V současnosti se nám osvědčuje spolupráce s německou značkovou koženou galanterií EAST LINE. Tuto značku do České republiky dovážíme jako výhradní distributor a zástupce pro český trh.

Dalším významným partnerem se pro nás stala v roce 2010 firma ISOTONER, světově proslulá značka, která má své zázemí ve Francii. Tato značka sklízí obrovské úspěchy se svými módními doplňky nejen v Evropě, ale také v Americe (pod obchodní značkou Totes ISOTONER). V nabídce jsou deštníky, vycházkové rukavice, domácí obuv, sluneční a dioptrické brýle, vycházková obuv. Zajišťujeme dovoz těchto velice kvalitních výrobků do České republiky a realizujeme jeho distribuci v tuzemském maloobchodním řetězci.

… a závěrem

„Po celou dobu naší obchodní i výrobní působnosti klademe důraz na kvalitu dodávaného zboží a na poskytování co možná nejlepšího servisu, služeb a individuálního přístupu k našim zákazníkům.

Těšíme se na spolupráci s novými odběrateli a děkujeme těm stávajícím!! „

Ing. Jiří Kesner

Ředitel / jednatel / majitel firmy