You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kariéra

Společnost J.K. Trade s.r.o. – velkoobchod s koženou galanterií a módními doplňky hledá do svému týmu regionálního obchodního zástupce.

V České a Slovenské republice zastupujeme několik prestižních světových i tuzemských výrobců kabelek, peněženek, opasků, deštníků, zdravotní obuvi a kožených rukavic.

Náplň práce:

–          získávání nových zákazníků a zakázek v segmentu maloobchodu

–          péče o stávající zákazníky

–          samostatné vedení obchodních případů

–          pravidelný osobní prodej u zákazníků

–          intenzivní komunikace s realizačním oddělením společnosti

–          komunikace se zákazníky, zajištění jejich informovanosti

–          budování profesionálních vztahů v místě prodeje

–          reporting

Požadujeme:

–          orientace na výsledky

–          aktivní přístup

–          slušné obchodní vystupování

–          praxi v oblasti obchodu výhodou

–          bydliště v regionu

–          znalost práce na PC

–          trestní bezúhonost

Nabízíme:

–          stabilní zázemí a výraznou podporu zavedené společnosti s 20ti letou tradicí

–          smlouvu o dlouhodobé spolupráci

–          práce na živnostenský list

–          možnost výběru oblasti zastoupení (celý sortiment nebo jeho část)

–          motivující ohodnocení formou zajímavých provizí z prodeje

–          výkon práce v regionu Vašeho bydliště

–          velmi žádaný prodejní sortiment s dlouhodobou perspektivou

–          slušné jednání

–          místa vstupních pohovorů: Praha (Čechy), Olomouc (Morava, Slezsko), Bratislava (Slovenská republika)

–          nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, fotografii a motivační (průvodní) dopis na email kariera@jktrade.eu.

Těšíme se na Vás!