browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Inovace a novinky

Isotoner využívá všechny své know-how tak, aby byly všechny doplňky praktické, pohodlné a příjemné. Objevte některé z nejnovějších inovací ISOTONER!

3

ERGONOMICKY TVAROVANÁ PODEŠEV domácí obuvi byla vyvinuta výzkumným oddělením ISOTONER pro Vaše pohodlí. Po důkladném studiu anatomie plosky nohy je možné nyní rozvíjet tuto inovaci na podporu klenby chodidel. Tato patentovaná inovace umožňuje jedinečnou podporu nohy a zaručuje unikátní pocit uvolnění a pohodlí. Nezapomeňte vyzkoušet domácí obuv ISOTONER!

17

X-TRA SOLIDE deštníky = technologická inovaci prokázaná větrem.
Tyto deštníky mají konstrukci z hliníku a sklolaminátových vlákem, čímž se stávají extrémně odolné. Testováním pod přísnými kritérii v laboratořích je dokázano, že obstojí i ve velmi silném větru aniž by se vám otočil nebo prohnul naopačnou stranu. Podívejte se na video z testů!!

9

SmarTouch – takto jsou označovány rukavice, které mají na ukazováčku a palci speciální vodivá vlákna a díky nim můžete i v rukavicích pohodlně ovládat svůj dotykový mobilní telefon, tablet, mp3 přehrávač či GPS navigaci. Už žádné omrzlé ruce při psaní textových zpráv či prohlížení novinek na internetu! S ISOTONEREM zůstanou Vaše ruce v teple i za nepříznivého počasí!!

12

Elastické rukavice jsou jednou z nejdůležitějších inovací, které přispěly k úspěchu firmy Isotoner. Ideální například jako dárek – už nikdy neuděláte chybu ve výběru velikosti. Díky strečovým páskum mezi prsty mohou být  dokonce i kožené rukavice pouze v  jedné velikosti a přesto padnou na každou ruku.

7

Výzkumné oddělení ISOTONER vyvinulo celou řadu ekologických produktů vyrobených z recyklovaných materiálů. V nabídce jsou rukavice, které mají 94% podíl recyklovaných vláken nebo vyzkoušejte deštník ze 75% recyklovaného materiálu.

4

Deštníky kolekce Slim – nová generace vysoce praktických malých deštníků.Nový inovativní design a nový rám nabízí neuvěřitelnou miniaturizaci – Slim deštníky jsou extrémně malé a velmi lehké. Už nebudete překvapeni deštěm!