browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

EAST LINE

Naše firma získala v roce 2010 pro značku EAST LINE výhradní zastoupení  a současně působíme zatím jako jediný distributor pro český trh.

Firma EAST LINE se výrobou kožené galanterie zabývá od roku 1990. Při produkci je kladen největší důraz na kvalitní řemeslné zpracování a použití praktických doplňků, které spolu s důmyslným rozměrovým zpracováním zaručují také vysokou funkčnost jejich produktů.

Díky kvalitní spolupráci s německým výrobcem jsme schopni pro Vás zajistit řadu doplňkových služeb, jako například:

  • Vybavení prodejny – kovové stojánky (háky) na kabelky, plastové stojánky na kabelky i na peněženky,  pultový stojánek (přihrádka) na větší množství peněženek.
  • Propagační materiály z kartonu ve dvou různých velikostech (bannery 14×30 cm , 30×42 cm)
  • Papírové krabičky na peněženky
  • Textilní obaly na každou kabelku
  • Bez požadovaného minimálního odběru

Na každou sezónu je připraven nový katalog – jaro/léto a podzim/zima. Dvakrát do roka na Vás čekají nové či změněné modely.

V případě zájmu Vám rádi zašleme aktuální katalog včetně ceníku. Neváhejte nás kontaktovat na adrese info@jktrade.eu !!

Katalog  jaro/léto 2014   k prolistování zde:

                

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro lepší představu o typu kožené galanterie si můžete prohlédnout, ve fotogalerii produktů níže, vybrané zástupce z různých sérií v minulosti:

Pokud máte zájem o individuální nákup kabelek a peněženek EAST LINE doporučujeme Vám nákup na www.kabelky-destniky.cz, kde je část kolekce k dispozici spolu s dalšími produkty z naší nabídky!!